День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Пртягом лютого 2022 року в закладах загальної середньої освіти Кальчицької територіальної громади з метою вшануванню пам'яті учасників бойових дій на території інших держав проводиться конкурс малюнків "Мій біль - Афганістан" (далі - Конкурс).

15:39 22.02.2022

День пам’яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно - 27 січня.

15:03 27.01.2022

День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

15:06 24.01.2022