День Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2022 15:22

Пролунало в країні мовчання.

Навіть вітер затих на хвилину:

Відбувалось останнє прощання,

Зі словами ” Герої не гинуть”.

В рамках ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с.Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області організовувались тематичні заходи, з метою патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії.

Онлайн-урок Пам’яті, онлайн виховні години, перегляд відеофільмів, запалення свічок, молитва… Саме такими реквіємними заходами запам’ятається День Героїв Небесної Сотні учням КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря Кальчицької сільської ради Донецької області, день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення їх пам'яті. Школярі вшанували Ангелів небес хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу, обговорили трагічні події на Майдані, поділилися своїми враженнями та думками.

Здобувачі освіти КОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с.Кальчик долучилися до акцій «Ангели пам’яті» та «Запали свічку пам’яті», вшанували Небесну Сотню хвилиною мовчання.

Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!

Герої таки не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!