Засідання конкурсної комісії

Сьогодні 06.08.2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти. На засіданні вирішувалось питання про допущення/недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду директора КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Македонівка. Рішення конкурсної комісії буде оприлюднено на офіційній веб-сторінці Кальчицької ТГ згідно чинного законодавства.

12:49 06.08.2021

Робоча зустріч

06.07.2021 року в смт. Нікольське відбулася робоча зустріч т.в.о. начальника управління Державної служби якості освіти у Донецькій області Ремпель Т.В. із представниками засновників закладів освіти, начальниками відділів освіти на тему "Синергія між державою, засновником, директором, громадою - важливий фактор на шляху підвищення якості освіти". В робочій нараді прийняли участь керуюча справами Кальчицької сільської ради Мадіна О.В. та начальник відділу освіти Харагирло І.В.

11:23 06.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Македонівка

13:16 05.07.2021