До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 23.02.2022 13:26

З метою виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області  на 2021-2022 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11 січня 2021 року № 7/5-21, департаментом економіки облдержадміністрації продовжується робота з надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області.

Проєктом обласної програми фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва «Консолідація підприємництва Донеччини» передбачається підтримка напрямів діяльності, зокрема з впровадженням альтернативних (відновлювальних) джерел енергії, таких як: вирощування сільськогосподарських культур в оранжереях та теплицях; виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв); виробництво продуктів харчування; ветеринарна діяльність; виробництво  упаковки, тари та інших допоміжних виробів для харчової промисловості; запровадження виробничих процесів з використанням місцевої сировини та/або відходів виробництва, організація переробки сміття; машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів; виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (таких як контейнери та конструкції); виробництво неметалевої мінеральної продукції (перероблення матеріалів мінерального походження).

Для розширення використання можливостей існуючих ініціатив бізнесу, організації роботи інноваційно-виробничого територіального кластеру пропонується визначити три центри: північний з центром у Краматорській міській територіальній громаді; центральний з центром у Курахівській міській територіальній громаді; південний з центром у Маріупольській міській територіальній громаді.

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо суб’єктам підприємницької діяльності, які мають бажання та готові приєднатись до участі у роботі інноваційно-виробничого кластеру або участі у кластерних ініціативах інших напрямків, повідомити про це Кальчицьку сільську раду  на електронну адресу 04340721@mail.gov.ua до 25 лютого 2022 року включно