Підсумки етапу територіальної громади Всеукраїнської виставки- конкурсу "Знай і люби свій край" у 2021-2022 н.р.

Дата: 17.02.2022 14:33

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Івана ХАРАГИРЛО  від 28.01.2022 № 13-ОД, з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини в закладах загальної середньої освіти Кальчицької ТГ з 01.02.2022 по 15.02.2022 року проводився І шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій край" (далі - Конкурс).

У Конкурсі-виставці взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Кальчицької сільської ради віком від 6 до 18 років. Від закладів освіти Кальчицькоїсільської територіальної громади на Конкурс-виставку надійшло 59 робіт з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва з його різновидами.

За результатами рішення журі I етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» визначено 27 переможців, які нагороджені грамотами відділу освіти Кальчицькоїсільської ради.  Також за вибором журі п’ять робіт направлено до м. Краматорська для участі у II етапі Конкурсу-виставки. Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у I етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Фото без опису

Робота "Несподівана зустріч" ЄРЕМЕЙЧУК Анни КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря номінація "Витинання"

Фото без опису

Робота "Млин" ПАПІРНОЇ Юліани КОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Кальчик номінація "Живопис"