Кальчицька сільська територіальна громада
Маріупольський район Донецька область

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 16.02.2022 08:00
Кількість переглядів: 495

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Кальчицька сільська рада Донецької області (далі - Кальчицька сільська рада)  повідомляє про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт)  «Стратегія розвитку Кальчицької сільської  територіальної громади на період до 2027 року» (далі - ДДП).

            Стратегія розвитку Кальчицької сільської  територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія) є документом державного планування місцевого рівня, метою якої є забезпечення динамічного, збалансованого розвитку населених пунктів Кальчицької сільської територіальної громади, підвищення конкурентоспроможності громади та рівня життя населення. Стратегія визначає бачення, цілі та пріоритети розвитку Кальчицької громади до 2027 року, конкретні завдання, спрямовані на позитивні зміни у соціальній та економічній сферах.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Кальчицька сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 16.02.2022р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 16.02.2022р по 17.03.2022р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП - Кальчицька сільська рада.

Орган, до якого подаються зауваження -  Кальчицька сільська рада за адресою: 87040, Донецька обл., Маріупольський р-н, с. Кальчик, пров. Вокзальний, буд. 2, емейл: 04340721@mail.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 16.02.2022р по 17.03.2022р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА - https://ecology.donoda.gov.ua/ та Кальчицька сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Кальчицької сільської ради Донецької області - https://kalchycka-gromada.gov.ua/strategichnij-plan-rozvitku-gromadi-na-20192025-roki-13-52-39-12-01-2021/ у розділі «Стратегія розвитку Кальчицької сільської  територіальної громади на період до 2027 року».

 

СТРАТЕГІЯ

ЗВІТ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь