Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДДП

Дата: 28.01.2022 07:53

Кальчицька сільська рада Донецької області (далі - Кальчицька сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування «Стратегія розвитку Кальчицької сільської  територіальної громади на період до 2027 року» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Кальчицька сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення  28 січня 2022 рТермін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 28 січня 2022 р по 11 лютого 2022 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із Заявою можливо на офіційному сайті Кальчицької сільської ради Донецької області (Кальчицька сільська територіальна громада) - https://kalchycka-gromada.gov.ua/feedback/ у розділі «Оголошення», а також у приміщенні Кальчицької сільської ради за адресою: 87040, Донецька обл., Маріупольський р-н, с. Кальчик, пров. Вокзальний, буд. 2, емейл: 04340721@mail.gov.ua.

Орган, до якого подаються зауваження - Кальчицька сільська рада за адресою: 87040, Донецька обл., Маріупольський р-н, с. Кальчик, пров. Вокзальний, буд. 2, емейл: 04340721@mail.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 28.01.2022р. - 11.02.2022р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА - https://ecology.donoda.gov.ua/ та Кальчицька сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.