Про засідання комісій з надання допомогималозабезпеченій сім’ї для започаткування власного бізнесу

Дата: 18.01.2022 14:42

Про засідання комісій з  надання допомогималозабезпеченій сімї для започаткування власного бізнесу

З метою забезпечення реалізації Порядку надання допомоги на здобуття               економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 в Нікольському районному центрі зайнятості створено дві комісіїз  надання допомоги  малозабезпеченій сім’ї  для започаткування  власного  бізнесу для розгляду документів малозабезпечених безробітних Нікольської та Кальчицької громади та прийняття відповідних рішень.

Перші засідання комісій з питань вирішення надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї (далі—комісій) відбулись у районному центрі зайнятості  у п'ятницю - 14 січня

Головна мета заходу:

- вибори голів комісій, заступника та секретаря;

- розроблення алгоритму подальшої роботи.

На засіданні були присутні всі члени комісій - представники органів місцевого самоврядування, управління соціального захисту Маріупольської РДА, державної  податкової служби, голова ради роботодавців, фахівці центру зайнятості.

В результаті роботи обрано голів комісій- представниківНікольської селищної ради та Кальчицької сільської ради, заступників та секретарів - представників центру зайнятості.