Наказ відділу освіти від 09.12.2021 № 187-ОД "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р."

Дата: 09.12.2021 13:52

КАЛЬЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НІКОЛЬСЬКИЙ РАЙОН ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

с. Касянівка

«09» грудня 2021 року                                                                            № 187-ОД

Про   підсумки   проведення   ІІ  етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з

навчальних предметів у 2021-2022 н. р.

На виконання наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 04.10.2021 № 266/163-21-ОД «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році», відділу освіти Кальчицької сільської ради від 21.10.2021 № 141-ОД «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» в закладах освіти були проведені олімпіади з інформатики, російської мови та літератури, математики, української мови та літератури,  географії, біології, історії фізики, англійської мови, правознавства та хімії.

Організаційний та методичний рівні проведення олімпіад відповідали вимогам Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

До роботи у складі журі були залучені кращі педагоги закладів освіти територіальної громади.

29 учнів із 6 закладів прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, в тому числі:

• КОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Кальчик – 4 учня;
  • КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря – 11 учнів;
  • КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Касянівка – 4 учня;
  • КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Македонівка – 2 учня;
  • КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ім. братів Зосіма с. Кременівка – 6 учнів;
  • КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.В.Балабана с. Малоянисоль – 2 учні.

Переможцями  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  стали  8 учнів, що становить  27,5 % від загальної кількості учасників.

Для участі в IІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  визначено 4 переможців.

Журі олімпіад відзначило високий рівень підготовки учнів таких ЗЗСО  із навчальних предметів:

біологія: КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря;

українська мова і літератураКЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Касянівка, КОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Кальчик, КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ім. братів Зосіма с. Кременівка;

англійська мова: КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря, КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ім. братів Зосіма с. Кременівка, КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.В.Балабана с. Малоянисоль;

правознавство: КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Македонівка.

Найменшу  кількість балів від 0 до 5 набрали учні з таких предметів:

математика: 6 клас КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Касянівка;

хімія: 8 клас – КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Зоря, КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Касянівка;  10 клас - КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Касянівка;

фізика: 7 клас - КОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Кальчик.

Враховуючи рішення оргкомiтету та журi II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити список переможців та нагородити  грамотами відділу освіти учнів, які посіли призові місця в  II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів (додаток 1).

2. Затвердити склад команд для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 2).

3. Головному спеціалісту відділу освіти (Шапошніковій):

3.1. Оприлюднити  результати на сайті Кальчицької сільської ради в розділі «Відділ освіти).

3.2. Проаналізувати результати участі учнів громади у Всеукраїнських учнівських олімпіадах на засіданнях МО вчителів-предметників, з’ясувати рівень підготовленості учнів до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та визначити шляхи усунення недоліків в роботі.

3.3. Довести даний наказ до відома ЗЗСО.

4.   Директорам ЗЗСО:

4.1. Довести до відома педагогічних колективів ЗЗСО результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

4.2. Взяти під особистий контроль якість індивідуальної підготовки учнів-переможців  та учнів,  які є в резерві ІІ етапу олімпіад, які увійшли до складу предметних команд громади для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

4.3. Забезпечити своєчасне прибуття учасників Олімпіад і членів журі (додаток 2, 3) на ІІІ етап змагань.

4.4. Призначити керівників команд, які братимуть участь у ІІІ етапі Олімпіад, покласти на них відповідальність за життя та здоров’я дітей.

4.5 . Проаналізувати підсумки ІІ (територіальна громада) етапу учнівських олімпіад із навчальних предметів  у педагогічних колективах. Звернути увагу на виконання вимог ст. 42 Закону України «Про освіту» щодо дотримання академічної доброчесності педагогічними  працівниками та здобувачами освіти.

4.6. Вивчати та поширювати кращий перспективний педагогічний досвід роботи з обдарованими учнями.

4.7. Оголосити подяки учителям за підготовку учнів до участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

5.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                                          Іван ХАРАГИРЛО

наказ відділу освіти

Кальчицької сільської ради

від 09.12.2021 № 187-ОД