Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 09.12.2021 10:47

Кальчицька сільська рада Донецької області (далі - Кальчицька сільрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Кальчицької сільської ради на 2022 рік» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Кальчицька сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення  15 грудня 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 15 грудня 2021 року по 29 грудня 2021 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із Заявою можливо на офіційному сайті Кальчицької сільської ради Донецької області (Кальчицька сільська територіальна громада) - https://kalchycka-gromada.gov.ua/feedback/ у розділі «Оголошення», а також у приміщенні Кальчицької сільської ради за адресою: 87040, Донецька обл., Нікольський р-н, с. Кальчик, пров. Вокзальний, буд. 2, емейл: 0430721@mail.gov.ua.

Орган, до якого подаються зауваження - Кальчицька сільська рада за адресою: 87040, Донецька обл., Нікольський р-н, с. Кальчик, пров. Вокзальний, буд. 2, емейл: 0430721@mail.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 15.12.2021 р по 29.12.2021 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА - https://ecology.donoda.gov.ua/ та Кальчицька сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.