Кальчицька сільська територіальна громада
Маріупольський район Донецька область

Реєстрація на ЗНО 2022

Дата: 25.11.2021 15:07
Кількість переглядів: 281

Реєстрація на ЗНО 2022

Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти у 2022 році зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 01 лютого по 09 березня 2022 року.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися».
Одним із перших кроків є обрання категорії особи. Будьте уважні:

  • Якщо ви у 2022 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Випускник закладу загальної середньої освіти 2022 року».
  • Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Учень (слухач) закладу професійної (професійно-технічної) освіти».
  • Якщо ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».
  • Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».
  • Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде у 2022 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

Випускники закладів загальної середньої освіти 2022 року, слухачі професійних (професійно-технічних) закладів та студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які отримують повну загальну середню освіту у 2022 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти надсилає комплекти реєстраційних документів із супроводжуючим листом до регіонального центру.
ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО

Випускники минулих років (тобто особи, що вже мають документ про повну загальну середню освіту, незалежно від того, де навчаються зараз (чи продовжують навчатися)), можуть оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», який почне працювати 01 лютого 2022 року. Комплект реєстраційних документів потрібно надіслати рекомендованим листом на адресу, що буде зазначена у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки. Також можна буде звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації.
Мережа пунктів реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року
ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ НЕ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО

Кожен із зареєстрованих за номером реєстраційної картки може відслідковувати стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО 2022. Система фіксує день і час отримання документів регіональним центром та всі етапи їх опрацювання: обробки заяви-реєстраційної картки, друку сертифіката, відправки рекомендованого листа із реєстраційними документами регіональним центром. Також вказується номер поштового відправлення для відслідковування відправлень на сайті Укрпошти. Якщо документи мають недоліки, то у системі буде зазначено коли та з яких причин отримано відмову.

УВАГА!
Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від регіонального центру оцінювання якості освіти:

1. Бланка сертифіката учасника ЗНО;
2. Реєстраційного повідомлення від Донецького РЦОЯО;
3. Повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (тільки для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

За результатами реєстрації Вам буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, наданими у ньому. Там же буде розміщено Інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2022 рік»;

Внесення змін
Внести зміни до реєстраційних даних можна з 01 лютого по 09 березня 2022 року тільки після отримання Вами від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Відмова в реєстрації
У разі отримання рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) Ви отримаєте витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови.
Якщо Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 09 березня 2022 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО), для подальшої відправки документів до регіонального центру. Якщо ви випускник минулих років, то комплект реєстраційних документів ви надсилаєте рекомендованим листом самостійно.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб  триватиме з 05 по 17 травня 2022 року.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО РЕЄСТРУЄТЬСЯ ВЧАСНО ТА БЕЗ ПОМИЛОК!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь