Оголошення про проведення Форуму у м. Харків

Дата: 02.11.2021 17:42

На лист Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" від 25.10.2021 №OUT-KRM-25/10/2021-06 департамент економіки повідомляє наступне.

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності (далі - Форум).

Мета Форуму - визначити пріоритетні вектори розвитку екосистеми для соціального підприємництва.

До участі у заході запрошуються представники обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, навчальних закладів, мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та півдня Запорізької області.

Детальний опис заходу розміщено за посиланням : https://seforum.info/.

Усі витрати, пов'язані з участю у Форумі ( проїзд, проживання, харчування), будуть покриватися за рахунок Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України".