Кальчицька сільська територіальна громада
Маріупольський район Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів с. Македонівка

Дата: 05.07.2021 13:39
Кількість переглядів: 571

Додаток

                                                                                              наказ відділу освіти

                                                                                              Кальчицької сільської ради

від 05.07.2021 № 72-ОД

 

ОГОЛОШЕННЯ

на конкурс на заміщення вакантної посади директора  Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області

 

Відповідно до наказу відділу освіти Кальчицької сільської ради від 05.07.2021 № 72-ОД «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області, що знаходиться за адресою: с. Македонівка вул. Гагаріна, буд. 79А, Донецька область, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 06 липня 2021 року по 05 серпня  2021 року.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 11 серпня 2021 року за адресою: 87030 Донецька область село Касянівка вул. Гагаріна, 15А.

 

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора

Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області:

 

 1. Є громадянином України.
 2. Вільно володіє державною мовою.
 3. Має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста).
 4. Стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років.

 

Для участі у конкурсі подають такі документи:

 1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
 3. Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
 4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
 5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.
 6. Довідка про відсутність судимості.
 7. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
 8. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 9. Заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

 Умови оплати праці директора: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти Кальчицької сільської ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

1. Перевірки знання (тестування) законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.

2. Перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

Публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Документи подаються до відділу Кальчицької сільської ради   за адресою:   вул.  Гагаріна,   буд. 15А, село Касянівка, Донецька область, 87030, головним спеціалістам відділу освіти Кальчицької сільської ради:

Шапошніковій Ірині Анатоліївні, тел. 067-156-60-24

Нічипорук Ніні Панасівні, тел. 067-499-01-36

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь