ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ-БОРЖНИКІВ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ КАЛЬЧИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.05.2021 10:32

ДО УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ-БОРЖНИКІВ ЄДИНОГО

СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ КАЛЬЧИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

На сьогодні наявність страхового стажу є основною умовою для призначення пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Діючим законодавством встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини страхового стажу та офіційно нарахованої заробітної плати.

На жаль, не всі страхувальники своєчасно сплачують єдиний внесок, внаслідок чого Пенсійний фонд України недоотримує кошти, які спрямовуються на пенсійні виплати. А найголовніше – працівникам таких недобросовісних роботодавців не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена. При цьому, якщо фізичною особою-підприємцем єдиний внесок за відповідний місяць сплачено частково, страховий стаж не буде зараховано жодному найманому працівнику.  Ухилення роботодавців від виконання зобов’язань зі сплати єдиного внеску призводить не лише до порушення платіжної дисципліни, а й позбавляє соціального захисту найманих працівників.

Так, станом на 01.04.2021 заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску мають 35 фізичних осіб-підприємцІв Кальчицької об’єднаної територіальної громади на загальну суму 758,5 тис.грн.

Інформація
про фізичних осіб-підприємців Кальчицької об'єднаної територіальної громади, які мають найбільші обсяги заборгованості з ЄСВ до Пенсійного фонду України станом на 01.04.2021

Назва боржника

Місце знаходження

Заборгованість з платежів, тис.грн.

ГРИВНАК І.М.

ГУРОВА    Л.С.

С.КАТЕРИНІВКА

37,6

Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області звертається до всіх підприємців-боржників – розрахуйтеся з недоїмкою по страхових та єдиному внесках. Лише за умови повного погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску, всі місяці роботи будуть зараховані до страхового стажу кожного робітника !