Оголошення про проведення Рейтингової програми «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»

Дата: 04.10.2021 10:15

Шановні підприємці, керівники малих і середніх підприємств!

Повідомляємо, що Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення рейтингової програми «Підприємець року».

Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 829/5-21, зареєстрованим в Східному міжрегіональному управлінні юстиції (м. Харків) 17 вересня 2021 року за № 87/267 затверджено Порядок проведення рейтингової програми «Підприємець року».

Основні завдання Рейтингової програми:

• підвищення підприємницької культури в суспільстві шляхом популяризації підприємництва;
  • пошук та відзначення активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва та в економічному середовищі області

1. Умови та порядок проведення Рейтингової програми

Учасниками Рейтингової програми можуть бути суб’єкти малого і середнього підприємництва, які:

1) зареєстровані та здійснюють діяльність на території Донецької області в установленому законодавством України порядку;

2) відповідають критеріям віднесення до суб’єктів малого і середнього підприємництва, встановленим частиною третьою статті 55 Господарського кодексу України;

3) на момент подачі заяви на участь у Рейтинговій програмі здійснюють господарську діяльність не менше двох років.

До участі у Рейтинговій програмі залучаються суб’єкти малого і середнього підприємництва без вікових обмежень, за винятком номінації «Молодий підприємець року» (вікове обмеження до 35-ти років).

До участі у Рейтинговій програмі не допускаються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які:

1) визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

2) перебувають у стані припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

3) подали завідомо недостовірні відомості та документи під час подання документів на участь у Рейтинговій програмі;

4) зареєстровані в Єдиному реєстрі боржників, мають заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування або мають заборгованість з виплати заробітної плати.

2. Визначення призерів Рейтингової програми здійснюється за такими номінаціями:

1) «Виробництво»;

2) «Сільське господарство та виробництво продуктів харчування»;

3) «Торгівля та послуги»;

4) «HORECA та туризм»;

5) «Жіноче підприємництво»;

6) «Цифрова та електронна трансформація»;

7) «Молодий підприємець року» (вікове обмеження до 35-ти років);

8) «Сімейний бізнес»;

9) «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

10) «За активну підтримку малого бізнесу».

3. Рейтингова програма проводиться у два етапи:

Перший етап – на рівні територіальних громад;

Другий етап – на обласному рівні.

4. Суб’єкти малого і середнього підприємництва, які бажають взяти участь

у  Рейтинговій програмі (далі – учасники (учасниці)), у термін до 20 жовтня  2021 року подають два примірники визначеного Порядком пакету документів до Кальчицької сільської ради до 20 жовтня 2021 року.:

1) заяву на участь у рейтинговій програмі «Підприємець року» за формою, визначеною у Додатку 1

2) анкету учасника (учасниці)  рейтингової програми «Підприємець року» за формою, визначеною у Додатку 2

3) копію  документу,  що  підтверджує  особу  учасника (учасниці);

4) копії документів, що підтверджують досягнення учасника (учасниці) у розвитку підприємництва (стратегії розвитку бізнесу, програми підвищення кваліфікації/соціальні програми тощо);

5) довідки про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів (інших обов’язкових платежів), внесків до фондів загальнообов’язкового соціального страхування, з виплати заробітної плати на початок місяця, в якому подана заява на участь у Рейтинговій програмі.

Усі документи подаються державною мовою.

Обробка персональних даних учасників (учасниць) здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Учасники (учасниці) забезпечують повноту і достовірність наданої інформації.

5. Другий етап Рейтингової програми проводиться серед учасників (учасниць), які стали призерами першого етапу Рейтингової програми.

Для проведення другого етапу виконавчі органи рад територіальних громад, військово-цивільної адміністрації за місцем провадження учасником (учасницею) господарської діяльності направляють  Комісії:

1) один примірник заяви та пакету документів, передбачених пунктом 4;

2) лист виконавчого органу рад територіальних громад, військово-цивільної адміністрації за місцем провадження учасником (учасницею) господарської діяльності щодо визначення учасника (учасниці) призером першого етапу Рейтингової програми.

Підведення підсумків Рейтингової програми та відзначення призерів відбудеться у І декаді грудня 2021 року.

Призери Рейтингової програми в кожній номінації відзначаються дипломами та статуетками.

Підсумки Рейтингової програми висвітлюються на офіційному вебсайті Донецької обласної державної адміністрації.

Прийом заявок та документів здійснюється на електронну адресу don.kalchick@gmail.com до 20 жовтня  2021 року.

За більш детальнішою інформацією звертатися до Кальчицької сільської ради за адресою: 87040, с.Кальчик, пров. Вокзальний, 2 тел (06246)  2-42-31, e-mail: don.kalchick@gmail.com

Оголошення про проведення Рейтингової програми буде розміщено на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації у розділі «Економіка»- «Малий та середній бізнес». Датою початку Рейтингової програми є день публікації оголошення про її проведення.

Додаток 1 ЗАЯВА

Додаток 2 АНКЕТА