Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги

Дата: 30.04.2021 13:17

«Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги»

Основними напрямками діяльності Центру є:

• Допомога особам (у тому числі з дітьми), які перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема спричиненому стихійним лихом, учиненням  стосовно них злочину, насильством в сім’ї).
  • Надання особам, які прийняті до Центру, тимчасового притулку та   забезпечення їх харчуванням.
  • Надання методичної поради, проведення психодіагностики з метою   психологічної реабілітації та адаптації.
  • Забезпечення реалізації прав дітей, молоді, сім’ї у суспільстві, надання консультацій з питань виховання дітей, сприяння гармонійному розвитку осіб, їх соціальному патронажу.
  • Здійснення лікувально – оздоровчих заходів, надання першої  невідкладної допомоги в разі нещасного випадку.
  • Забезпечення захисту прав та інтересів особи, надання допомоги в    оформленні правових документів.
  • Надання інформації про режим роботи закладів соціального спрямування, охорони здоров’я, освіти, центру зайнятості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
  • Направлення у разі потреби осіб, які звернулися до Центру, до інших  закладів та установ, що можуть повніше забезпечити задоволення їх запитів.
  • Сприяння разом з іншими установами та організаціями виведенню з  кризового стану осіб, які звернулися до Центру.

Директор: в.о. директора – Дьоміна Ірина Олексіївна, телефон +38 095 428 17 00,   прийомний день – четвер з 13.00 до 17.00

Біографічна довідка

Код  ЄДРПОУ: 34335766

Юридична адреса: 84200, Донецька область, м.Дружківка,  вул.Машинобудівників, буд.64